Поліція відкрила кримінальне провадження щодо будівництва аквапаркінгу на Прирічній

Оболонське управління поліції відкрило кримінальне провадження та проводить досудове розслідування у справі будівництва аквапаркінгу на Прирічній. 

Про це повідомляють в ініціативі “Парк Прирічна”.

Зазначається, що досудове розслідування здійснюється в кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 364 ККУ “Зловживання владою або службовим становищем” щодо сумнівної передачі Київрадою земельної ділянки КП “Житлоінвестбуд-УКБ” для будівництва аквапаркінгу на гідротехнічній споруді цивільного захисту населення від підтоплень та на рекреаційній зоні Оболоні.

Скріншот: Парк “Прирічна”

Нагадаємо, що комунальному підприємству передали в постійне користування ділянку площею 1,6919 га, аби побудувати там паркінг подвійного призначення, який буде частиною рекреаційної зони. Його підземна частина виконуватиме роль укриття під час повітряної тривоги.

Проти будівництва аквапаркінгу неодноразово виступала громада, навіть була створена петиція, яка набрала необхідну кількість підписів.

“Ділянка під забудову розташована на місці споруди громадського захисту населення – водопідпірної гідротехнічної споруди (дамби), яка захищає житловий масив Оболонь від підтоплень у період весняного водопілля”, – йдеться у тексті петиції.

Фото: “Парк Прирічна”

Ще однією з причин створення петиції була вирубка багаторічних здорових дерев на Прирічній.

Водночас Департамент будівництва та житлового забезпечення КМДА та КП “Житлоінвестбуд-УКБ” повідомили, що в зеленій зоні паркінг зводити не будуть.

 

 

Читайте також:

На Оболоні висадять нові дерева на місці нещодавно зпилених

У КМДА розповіли деталі про багаторівневий паркінг, який планують звести в Оболонському районі

Мер Києва розповів, коли зведуть пішохідний міст та облаштують Оболонський острів