“Поки ви смакуватимете котлетою, ми розказуватимемо”. На Бесарабці новий заклад потрапив у скандал через стіл “Азовсталь”

На Бесарабці від 29 квітня відкривається новий заклад Ресторація «Котлета по-київськи». Це моноформат із котлетою по-київськи у декількох варіаціях, які адаптують відповідно до сезону.

Команда називає це місце «Ресторацією української Незламності», що поєднує три концептуальні складові: urban-art, urban-food, urban-voice.

В закладі презентують, як зазначають власники, «символи незламності українського духу, які вже є історією» поміж яких Бородянський півник, «Азовсталь», фрагмент Ізюмського мосту.

Один зі столів з підсвіткою “Азовсталь” у закладі охарактеризували так: “Цей стіл-символ має свою історію. Поки ви смакуватимете котлетою по-київські, ми розказуватимемо”.

Скріншот з соцмереж ресторації

Це викликало обурення у соцмережах. Громадськість вважає, що нині ще зарано для цього рівня осмислення теми.

“На словах “поки ви смакуватимете котлетою по-київськи” таки випав в осад. Сподіваюся, що історія там тягне за собою потужну допомогу ЗСУ і шалений проект, аби витягнути усіх “сталевих” із полону. Інакше це треш якийсь”, – зазначив львівський ретсоратор Всеволод Поліщук на своїй сторінці у фейсбук.

Заклад цю публікацію видалив зі своїх соцмереж, а згодом приніс вибачення.

“У всіх нас одна біль, одна велика рана в серці. І менш за все ми хотіли її посилювати. Мета одна – єдність і праця заради нашої спільної перемоги. Наразі ми ще не відкрились. Ще раз дякуємо кожному, хто висловив свою думку”, – зазначили у закладі.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Котлета по-київськи (@kyivcutlet)

Команда відзначила, що “у закладі цього стола не буде”.

 

 

Читайте також:

“Рекламувати себе поки не навчилися”. Мінтуризму Італії вибачилося за рекламу з Венерою Боттічеллі у ролі “інфлюенсерки”

У Дніпрі унікальний квартал старовинних котеджів стане частиною нового житлового комплексу

У Дарницькому районі Києва починають будівництво парку “Срібний кіл”