“Погодинна інклюзивність”: як функціонує відремонтований за 34 млн наземний перехід на проспекті Гузара

Наземний пішохідний міст на проспекті Гузара, який відремонтували за 34 млн гривень, працює погодинно для людей з інвалідністю або батьків з візочками.

Про це на своїй сторінці у Твіттер повідомив Вадим Січкарук.

“Що з цим переходом не так? Ліфти працювали лише у визначені години. Тобто прийшовши трохи раніше чи пізніше, людина з інвалідністю чи з дитячим візочком, велосипедом чи з собакою вже не може скористатися таким “інклюзивним” ліфтом в переході”, – зазначає Вадим.

Фото: Вадим Січкарук

Наземний пішохідний міст над проспектом Гузара був зведений на початку 80-х років минулого століття. Відтоді його ніхто не ремонтував аж до 2020 року.

За тендерною документацією, його ремонт обійшовся бюджету міста в 34,4 млн гривень. В рамках цього фінансування КК”Київавтодор” встановив склопакети на критій пішохідній галереї, облаштував сходи та ліфти, які мали б забезпечувати доступ для людей з інвалідністю, залив підлогу антиковзовим покриттям та провів LED-освітлення.

Візуалізація: КК “Київавтодор”

Однак за словами пана Вадима, ліфти, які мають гарантію 10 років, виходили з ладу за останні три роки вже декілька разів. Замість вирішення цієї проблеми, біля ліфту можна побачити листочок з вибаченням за тимчасові незручності.

Фото: Вадим Січкарук

Депутатка Київради Ксенія Семенова також критикувала наземний перехід на проспекті Любомира Гузара через ліфти “які працюють коли як”.

“Ліфти не працюють без електрики, очевидно. Хтось може гарантувати, що відключень некритичної інфраструктури більше не буде?”, – коментує Семенова.

Фото: Grigoriy Leo

В той же час як вдалий приклад безбар’єрного підземного переходу без ліфтів депутатка назвала оновлений перехід на Караваєвих дачах.

 

 

Читайте також:

Кияни створили петицію про негайний ремонт “однієї з найгірших вулиць міста”

“Подвійний ремонт”: в Києві виділили 15 млн гривень на нещодавно відремонтований міст “Метро”

До кордону з Румунією проклали найдовший тимчасовий міст