Подружжя хоче викупити авторські права на пісню Last Christmas, щоб заборонити її

/ Світ /

Задля цього навіть оголосили збір та вже накопичили 50 тисяч фунтів стерлінгів.

Про це розповідає Daily Mail.

55-річний Томаш Мазетті та його 33-річна дружина Ханна зі Швеції так ненавидять пісню Last Christmas від Wham!, що хочуть заборонити її виконання назавжди. Тому вони оголосили збір, мета якого накопичити близько 15 млн фунтів стерлінгів, щоби викупити у Warner Chappell Music UK авторські права на трек. 

Томаш Мазетті з дружиною Ханною

Жінка зауважує, що роздратування через цю пісню почалось 13 років тому, коли вона працювала в одному з закладів Оксфорда. Тоді її керівник вмикав трек кілька десятків разів на день. 

“Він з’явився лише час від часу, тому не до кінця оцінив муки, які відчували інші співробітники, коли на Різдво чули пісню 111-й раз під час робочого дня”, – пояснює Хання.

Подружжя стверджує, що якщо їм вдасться досягнути мети – вони викинуть майстер-запис на звалище ядерних відходів. Та пара зауважує, що позитивно ставиться до гурту Wham!, однак Last Christmas вважає переоціненою. 

Ініціатива пари викликала неоднозначні реакції: дехто її підтримав, інші – обурились та запропонували краще заборонити пісню All I Want For Christmas Мераї Кері.

 

 

Читайте також

Українець Євген Малолєтка став фотографом 2022 року за версією The Guardian

Сергій Жадан пожертвував 500 тисяч грн із гонорарів на бібліотеку Каразінського університету

У Катарі запрацював перший магазин з українськими вишиванками