“Подільський дворик” представив концепцію розвитку й облаштування вуличного простору в Києві

Команда проєкту "Подільський дворик" розробила концепцію та представила попередні напрацювання вуличного та дворового просторів на перетині Ярославської та Волоської вулиць.

Зокрема, йдеться про план розвитку дворового простору за адресами: вул. Волоська 27, 29, 29А, 33, 34, вул. Ярославська 28А, 28Б, 32, 32/33, 32А, вул. Нижній Вал 39, 41 та вуличної зони на перетині вул. Ярославської та Волоської.

Візуалізація: “Подільський дворик”

Візуалізація: “Подільський дворик”

Команда проєкту “Подільський дворик” розмежувала простір і пропонує на перетині двох вулиць впорядкувати паркування, встановити якісне освітлення та лави для перепочинку.

У внутрішньому дворі розробники концепції запропонували облаштувати дитячий майданчик, висадити рослинність, а замість лав – встановити подіум як місце для відпочинку. На подіумі хочуть залишити дерев’яні блоки, якими можна буде гратися, як конструктором.

Візуалізація: “Подільський дворик”

Візуалізація: “Подільський дворик”

Спершу розробники пропонували також встановити невеликий фонтан, утім, місцеві мешканці наголосили, що замість цього більш доцільною була б якась спортивна зона – лазанка або фітнес-тренажери для літніх людей. Наразі це питання доопрацьовується.

Візуалізація: “Подільський дворик”

Також пропонують знести наявні паркани у внутрішньому дворику та облаштувати посеред простору стежку, біля якої розташують хатинку для комах.

Наразі команда продовжує роботу над проєктом, проводячи громадські обговорення, щоб урахувати побажання місцевих жителів.

Проєкт EIT Community New European Bauhaus «Подільський дворик» реалізується Бюро ініціативної архітектури GA у співпраці з КП «Керуюча компанія Подільського району». Влітку 2022 року вони отримали грантову підтримку від Європейського Інституту Інновацій та Технологій Європейського Союзу.

 

 

Читайте також:

Київрада ухвалила Концепцію інтегрованого розвитку Подільського району столиці

Вже наступного року у Києві з’являться десятки декоративних лук

Понад 5 тисяч застарілих житлових будинків Києва збираються реконструювати