Під стадіонами столичних шкіл хочуть створювати паркінги-укриття

Відповідне містобудівне рішення лягає в концепцію будівництва об’єктів укриттів в умовах існуючої сформованої забудови Києва.

Її вже затвердила архітектурно-містобудівна рада при Департаменті містобудування та архітектури КМДА, повідомляють у відомстві. 

“Концепція включає в себе розміщення об’єктів подвійного використання з функцією укриття в радіусах доступності до об’єкту в умовах існуючої сформованої забудови. За основу були взяті території стадіонів шкіл для розміщення під їх площиною паркінгів з функцією укриття”, – пояснили у Департаменті.

Доцільність ініціативи підтвердили й у Департаменті муніципальної безпеки, Головному управлінні ДСНС України у м. Києві та Департаменті освіти і науки. Її планують реалізувати після відповідних змін у законодавстві та державних будівельних нормах.

Презентація концепції будівництва об’єктів укриття в умовах існуючої сформованої забудови Києва. Фото: Департамент містобудування та архітектури

“У зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України питання будівництва укриттів є нагальним для безпеки мешканців і є першочерговим питанням для всіх рівнів влади”, – наголосили в столичному Департаменті містобудування та архітектури.

Варто зазначити, що укриття подвійного призначення – це найпростіші споруди, які призначені для тимчасового перебування під час нетривалих обстрілів. На відміну від бомбосховищ, вони, найбільш вірогідно, не можуть витримати прямого влучення снаряду.

 

 

Читайте також

Столичних водіїв, що паркуються на газонах, вноситимуть до бази правопорушників 

Київрада проситиме ВР врегулювати рух портативних видів транспорту з електромотором

Північний міст у Києві пропонують назвати на честь Залужного – петиція