Про це повідомили у відділі комунікації поліції Києва.
З’ясували, що директорка музею уклала угоду з підрядником на проведення реставраційних робіт однієї з башт фортеці із завищеними цінами будматеріалів. Збитки становлять 868 тисяч гривень.
Посадовиці вручили підозру за ч. 5 ст. 191 ККУ — розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем, якщо вони вчинені в особливо великих розмірах.
Їй загрожує до 12 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.
Читайте також:
Суд не дозволив забудовнику реконструювати будівлю на території Софії Київської
У Львові реставрували камʼяницю за ініціативи мешканців та адміністрації кавʼярні “Штука”
