Під час реставрації музею “Київська фортеця” виявили розкрадання коштів

У Києві провели реставрацію музею "Київська фортеця" зі збитками у 868 тисяч гривень. Директорці музею оголосили підозру у розтраті бюджетних коштів.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Києва.

З’ясували, що директорка музею уклала угоду з підрядником на проведення реставраційних робіт однієї з башт фортеці із завищеними цінами будматеріалів. Збитки становлять 868 тисяч гривень.

Посадовиці вручили підозру за ч. 5 ст. 191 ККУ — розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем, якщо вони вчинені в особливо великих розмірах.

Київська фортеця. УНІАН/Володимир Гонтар

Їй загрожує до 12 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

 

 

Читайте також:

Суд не дозволив забудовнику реконструювати будівлю на території Софії Київської

У Львові оголосили тендер на реставрацію палацу Бесядецьких

У Львові реставрували камʼяницю за ініціативи мешканців та адміністрації кавʼярні “Штука”