Під час реконструкції бруківки на Подолі посадовець розтратив 1,4 млн гривень

Заступнику директора КП "Інженерний центр" за фактом розтрати бюджетних коштів в особливо великих розмірах повідомлено про підозру.

Як повідомляє київська столична прокуратура, між КП “Інженерний центр” та приватним підприємством був укладений договір підряду на виконання будівельних робіт по реконструкції сходів від провулку Десятинного до вулиці Гончарної, а також благоустрою пішохідної алеї Андріївського узвозу.

Підозрюваний, достовірно знаючи, що вартість гранітної бруківки, яку використали під час виконання вказаних робіт, завищена, підписав акти виконаних будівельних робіт.

Відповідно до висновків експертиз сума збитків, завданих територіальній громаді міста Києва, становить близько 1,4 млн грн. Вирішується питання щодо застосування відносно підозрюваного запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.

Санкція статті передбачає від 7 до 12 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна. Слідство триває.

 

Читайте також:

На будівництві Подільського мосту розікрали 36 млн грн – прокуратура

В Києві облаштують дев’ять нових наземних переходів

В Одесі на ремонт теплиць планують витратити 10 мільйонів гривень