Photo Kyiv 2020: круглий стіл “Фотографія в інтер’єрі”

/ Арт /

10 грудня о 17:00 в рамках фотографічної ярмарки Photo Kyiv 2020 відбудеться круглий стіл “Фотографія в інтер’єрі” за модерацією головного редактора видання Pragmatika Костянтина Ковшевацького.

“Робота в сфері інтер’єрної журналістики – це, в першу чергу, робота з фотографіями. Але за 20 років практики я бачив дуже небагато вітчизняних інтер’єрів, в яких фотографія використовувалася б як об’єкт мистецтва. І фахівців, які консультували б клієнтів в підборі художньої фотографії для інтер’єрної колекції, у нас в країні майже не зустрічав. Зате знайомий з вражаючими зарубіжними прикладами і приголомшливими колекціями. Наприклад, Ренді і Боба Фішера, власників компанії Gap, виставка яких в галереї Pier 24 в Сан-Франциско зайняла 2 000 кв. м. простору і продемонструвала шедеври таких колосів як Альфред Стігліц, Енді Уорхол, Діана Арбус, Ман Рей, Андреас Гурскі.

Чим відрізняється фотографічне мистецтво в інтер’єрі від мистецтва більш традиційного? З чого почати колекціонування фотографії? Як перестати боятися “чужих” осіб в своєму житловому просторі?

Спробуємо розібратися в проблемі фотографії в сучасному інтер’єрі разом зі спікерами круглого столу”, – Костянтин Ковшевацький.

Featured Photos by Lera Dopirchuk, Martin Tscholl, Mauricio Osorio, R.Grasas, Sergey Polovinka, Yevhen Samuchenko

Спікери:

  • Іванна Бертран, виконавча директорка PHOTO KYIV
  • Дмитро Богачук, фотограф
  • Олексій Нічипорук, маркетинг директор Caparol
  • Юлія Біатова, архітекторка та дизайнерка інтер’єрів

Переглянути дискусію можна у записі на сторінці Photo Kyiv у Facebook. Згодом організатори фотографічного ярмарку опублікують виступи спікерів на youtube-каналі та сайті https://photokyivfair.com/.