Відповідна інформація розміщена на сайті Київради.
Дмитро Перов – громадський активіст, пам’яткоохоронець, автор ідеї та один із засновників громадського пам’яткоохоронного простору “ЦЕГЛА”.
У 2022 році Перову з командою ентузіастів вдалося віднайти Київську Атлантиду – старовинні печерні ходи на схилах Вознесенського узвозу. Видання The Guardian тоді назвало цю знахідку однією з найінтригуючих відкриттів року.
Влітку 2023 року після зупинки незаконного демонтажу “Будинку з комахами” – пам’ятки архітектури 1893 р. – разом з однодумцями відкрив там громадських простір “Спадщина” – щоб життя ніколи не покидало відселений будинок.
Попереднього голову департаменту Олександра Никоряка звільнили за низку скандалів, у які втрапив чиновник, зокрема за порушення комендантської години.
Читайте також:
Музей історії України у Другій світовій війні перейменують на Музей війни за незалежність
Музей Сковороди на Харківщині планують законсервувати до зими
На Теремках у Києві хочуть відремонтувати сквер за 3,5 млн грн