В петиції зазначається, що системні дії Кандибора шкодять місту, його жителям та нівелюють минулий розвиток безбар’єрного серидовища, громадського транспорту і велоінфраструктури у Києві.
В ініціативі “Пасажири Києва” наголошують, що тепер петиція має бути розглянута Київрадою і мером столиці Віталієм Кличком.
В ініціативі зазначають, що за майже два роки керівництва транспортною інфраструктурою столиці Руслан Кандибор:
- ліквідував велосектор та не виконує затверджену Київською міською радою велоконцепцію, будівництво веломаршрутів не виконується зовсім, а велодоріжки робляться виключно в рамках ремонту вулиць але навіть там не на всій їх протяжності;
- після деокупації Київщини і відновлення активного економічного життя та кількості населення столиці ігнорує повне відновлення роботи громадського транспорту (більше двох десятків маршрутів досі не відновлено, загальний випуск тролейбусів та автобусів скорочено у 1,5 рази, трамваїв – 1,2, поїздів метро – майже у 2);
- ігнорує потреби розвитку пішохідної інфраструктури та інклюзивності міського простору, про що він відверто зізнається в інтерв’ю;
- займається виключно автомобільною інфраструктурою, а саме, масово перекладає асфальт та бруківку на проїзній частині вулиць без покращень на пішохідній частині та без підвищення рівня безпеки вулиць для запобігання та зменшення наслідків ДТП;
- будує розв’язку з недоведеною ефективністю за 2 млрд гривень та планує будувати паркінг за 120 млн грн в зоні затоплення Дніпра.
Фото на головній: LIGA.net
