Петиція з вимогою не встановлювати новорічну ялинку за добу набрала 6 тисяч підписів

/ Україна /

Таким чином кияни відреагували на плани міської влади все ж відкрити святкове дерево в столиці.

8 листопада Наталія Попович зареєструвала відповідне звернення, в якому підкреслила недоречність встановлення новорічної ялинки під час війни. 

“Вважаю недоречним встановлювати ялинку = витрачати кошти на її придбання, монтаж, обслуговування та демонтаж. Виділенні кошти доречніше витратити на допомогу ЗСУ чи допомогу ВПО. 

Розумію, що свято має бути, але нехай воно буде у кожного вдома, а ми як свідомі мешканці столиці в той же час можемо в цьому році обійтися без встановлення головної ялинки Країни”, – пояснює авторка петиції.

Скрін із сайту Petition.kyivcity.gov.ua

Пані Наталія зауважує, що головне свято для кожного українця нині ще попереду – і це День Перемоги. Таким чином вона пропонує перенести святкування, які потребують залучення немалих коштів, до мирного часу. 

Станом на ранок 9 листопада петиція зібрала 6187 підписів і очікує розгляду від столичної влади. 

Ймовірно, такий вигляд матиме головна ялинка країни, якщо її все ж встановлять. Зображення: Realist.Online

Дизайнери пропонують акцентувати на синьо-жовтих кольорах, тризубові замість традиційної зірки та фігурах ангелів зі свічами. Зображення: Realist.Online

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що у Києві все ж вирішили встановлювати новорічну ялинку, попри те, що від традиційних святкувань відмовляться. Президент Folk Ukraine й організатор зимового свята на Софійській площі Ігор Добруцький показав ймовірний дизайн ялинки та зауважив, що цьогоріч її лейтмотивом буде зовсім “не новорічне диво”. Поки невідомо, де встановлять дерево, утім, пошук спонсорів і перші приготування вже розпочали.

 

 

Читайте також

“Вперше в історії”. Київ претендує на звання “найрозумнішого” міста у світі

“Повернемо історичні назви”. У Києві хочуть змінити 32 топоніми і запитують громадську думку

Кияни вимагають повернути громаді ділянку на Родимцева, 11а, де розташована Голосіївська водонапірна вежа