Петиція про надання Роману Ратушному звання “Герой України” (посмертно) набрала 25 тисяч голосів

/ Персона /

Активіст та воїн загинув 9 червня під час виконання бойового завдання на Ізюмщині.

За відповідну пропозицію, зареєстровану у червні, станом на 1 серпня проголосували понад 25 тисяч людей. Його авторка, Анна Литовченко, пояснює:

“Роман є непересічною особистю, яка стала символом покоління, що виросло під час Революції Гідності та російсько-української війни. Своє життя він присвятив боротьбі за Протасів Яр в Києві, за розбудову та розвиток свого рідного міста Києва, а також за суверенну Україну. В 16 років брав активну участь в революційних подіях, був одним з тих студентів, яких розганяв спецпідрозділ міліції “Беркут”. 

За свої 24 роки він вніс неоціненний вклад в розбудову української держави та демократії. Також своїм прикладом він надихнув багато молоді відстоювати свої права і боротися за свої свободи. Після початку повномасштабного наступу вступив до лав ЗСУ: воював під Києвом та на Ізюмському напрямку, звільняв населений пункт Тростянець”.

Роман Ратушний мужньо боронив Україну від початку повномасштабного вторгнення. Фото: Facebook.com/Захистимо Протасів Яр

Нагадаємо, Роман Ратушний – громадський активіст, лідер ГО “Захистимо Протасів Яр”, розвідник 93 ОМБр “Холодний Яр” – пішов із життя під час виконання бойового завдання під Ізюмом. 14 липня Київрада підтримала рішення про створення ландшафтного заказника “Протасів Яр”, за що активно боровся Роман. 

 

 

Читайте також

“Був першим і ніколи не проявляв страху”. На війні загинув активіст Роман Ратушний

У Києві хочуть перейменувати вулицю Волгоградську на честь активіста Романа Ратушного

“Протасів Яр” врятували від забудови. Київрада підтримала створення ландшафтного заказника