Перші 250 переселенців уже перебрались до модульного містечка у Львові

/ Архітектура /

Тимчасове поселення облаштували на вулиці Уласа Самчука. 

Про це повідомляє Львівська міська рада. 

Будинки — подарунок Львову від польського уряду за сприяння Міністерства розвитку громад та територій. Тому на відкритті містечка побував прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький, а також міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов, а також міський голова Львова Андрій Садовий.

Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький. Фото: Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки

Фото: Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки

“Нашою ціллю було збудувати це містечко в короткі терміни спільними зусиллями, аби тут могли оселитись ті люди, які, на жаль, не мають куди податись через війну. Зараз тут розміщуються, зокрема, батьки з дітьми, які приїхали з Маріуполя, Бучі, Донецька та інших міст”, – зазначив Матеуш Моравецький.

 

Саме містечко на території парку складається з 88 будиночків. Воно розраховане на 350 людей. Тут окремо є душові кабіни, туалети, їдальня та медпункт.

“Всього наші польські колеги надали місту понад 300 модульних контейнерів. Завдяки цій допомозі, ми зможемо облаштувати три такі містечка, у яких проживатиме близько однієї тисячі переселенців. Будинки повністю готові до проживання: тут є ліжка, шафи, матраци та наволочки”, —  говорить заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач.

Перші 250 переселенців облаштовуються у модульних будиночках. Фото: Роман Балук

Встановлені будинки повністю готові до проживання: там є ліжка, шафи, матраци та постільна білизна. Фото: Роман Балук

Львів спільно з Українським католицьким університетом допоможуть забезпечувати людям харчування, поки вони не знайдуть роботи. 

Слід вказати, що друге модульне містечко у Львові почали зводити 13 квітня в районі вулиць Наукова – І. Пулюя. Там поставлять близько 120 будиночків.

Також окреме тимчасове містечко у Львові мають звести для жінок при надії, які евакуювалися з небезпечних місць. Його планують розгорнути у районі вулиці Тракт Глинянський. Це будуть дерев’яні будиночки хостельного типу.

 

 

Читайте також

Урбанина анонсувала масштабне дослідження зруйнованих міст України

У Бородянці уже встановили тимчасове житло. Який вигляд воно має та хто там мешкатиме – відео

У забудовників Львівщини викуплятимуть житло для переселенців