Paintit створили інструмент для генерації дизайнів інтерʼєру на основі заданих параметрів

Архітектурна студія Paintit створила AI програму для генерації дизайнів інтерʼєру на основі обраного типу, стилю та кольорової палітри.

Paintit.ia – це інструмент на основі штучного інтелекту.

Платформа дає можливість експериментувати з різними комбінаціями кольорів, розташуванням меблів, варіантами освітлення та декоративними елементами. Paintit мінімалістична та інтуїтивно зрозуміла програма, де всі стилі та кольорові схеми гарно візуалізовані та дають змогу звичайним користувачам зрозуміти який результат, той отримає наприкінці. Сервіс підтримує експорт результатів та дозволяє ділитись візуалізаціями.

“Просто завантажте фотографію вашого приміщення, додайте невеликий опис, і незабаром ви отримаєте професійну візуалізацію від наших дизайнерів з конкретними меблями, які ви можете придбати всього в один клік, враховуючи ваш бюджет”, – розповідає керівник студії Юлій Черевко.

Скріншот: Paintit

Для того, щоб розпочати користуватись програмою не потрібно реєструватись на сайті, просто перейдіть на офіційну сторінку та натисніть зелену кнопку “Generate it”/. Після цього необхідно обрати параметри.

Скріншот: Paintit

По-перше, виберіть тип кімнати, дизайн якої збираєтесь генерувати. Платформа містить безліч варіантів, як особистих, так і комерційних приміщень, на кшталт, кафе, ресторану чи коворкінгу.

Скріншот: Paintit

Далі оберіть стиль у якому буде розроблено майбутній дизайн. Починаючи з мінімалістичного, скандинавського, артдеко та неокласики, закінчуючи кіберпанком, барбі та дизайном у стилі відомого фестивалю “Burning Man”.

Скріншот: Paintit

Перейдіть до наступного кроку. Тут необхідно обрати кольорову палітру вашого приміщення. Програма надасть приклади у вигляді картинок з виокремленими кольоровими палітрами. Виберіть одну з них, орієнтуючись виключно на ваші кольорові уподобання.

Далі програма згенерує детальний план оформлення вашої майбутньої кімнати та надішле його вам на пошту, яку також необхідно вказати на цьому етапі. Це може зайняти від 10 до 30 хвилин.

 

 

Читайте також:

“Архітектурне повстання”: впливовий рух в Скандинавії виступає проти сучасних тенденцій дизайну

Бельгієць 30 років збирав колекцію шрифтів світу – окремий розділ присвячений українським дизайнерам

“Творчий експеримент”: Фотографія створена ШІ перемогла на престижному фотоконкурсі