П’ять українських проєктів увійшли до шортлісту Restaurant & Bar Design Awards 2022

/ Інтер'єр /

Роботи архітектурних і дизайнерських студій YOD Group, loft buro та Belenko design studio номінували на звання кращого інтер’єру закладів за версією Restaurant & Bar Design Awards 2022.

Журі конкурсу внесло до списку фіналістів п’ять кращих дизайнерських рішень українських зодчих. Серед них – концепції інтер’єрів ресторанів Buddha-Bar New York, Terra та Deep Dnipro від YOD Group, Fresh Black від loft buro та Nikos, спроєктований Belenko design studio.

Переможців премії планують оголосити 5 вересня.

 

Buddha-Bar New York, YOD Group

Номінація: Luxury

Buddha-Bar New York – це двоповерховий ресторан азійської кухні. в районі Трайбека на Мангеттені. Основна ідея проєкту – перевтілення, яке архітектори реалізували за допомогою відродження простору та великого бренду, історія якого почалася з відкриття першого бару Buddha у Парижі в 1996 році. Інтер’єр у сірих, коричневих, блакитних кольорах апелює до епохи промислового буму в Нью-Йорку, однак із сучасною інтерпретацією.

Buddha-Bar New York. Фото: надано YOD Group

Buddha-Bar New York. Фото: надано YOD Group

Buddha-Bar New York. Фото: надано YOD Group

 

Terra, YOD Group

Номінація: Кращий європейський ресторан

Ресторан Terra є частиною комплексу Emily Resort – sport, medical, entertainment у Винниках, що на Львівщині. За словами дизайнерів, цей проєкт уособлює українське розуміння концепції чотирьох стихій – вода, земля, повітря та вогонь. “Масштабний, соковитий і в чомусь магічний. Теруарний дизайн, що відображає кольори, характер та архетипи місцевості, де він виник”.

Terra. Фото: надано YOD Group

Terra. Фото: надано YOD Group

Terra. Фото: надано YOD Group

 

Deep Bar, YOD Group

Номінація: Фактура інтер’єрів

Deep Bar – це двоповерховий заклад у місті Дніпро, який об’єднує бар із флористичним магазином та маленьким кафе. Всередині Deep є два бари. Перший — винний бар із камерною атмосферою та високою склепінчастою стелею. Другий — міксологічний бар із лаунж-сидіннями. 

Основний матеріал в інтер’єрі – дуб. У залі з міксологічним баром можна побачити кілька коренів, що звисають зі стелі – вони поєднують між собою два рівні приміщення, символізуючи коріння квітів з квіткового магазину на першому поверсі та апелюючи до назви закладу. Емоційним акцентом закладу є інсталяція з дерев’яних прорізів, які створюють обличчя людини. 

Deep Bar. Фото: надано YOD Group

Deep Bar. Фото: надано YOD Group

Deep Bar. Фото: надано YOD Group

 

Fresh Black, loft buro

Номінація: Кафе

Проєкт Fresh Black розроблявся для циліндричної столичної будівлі 90-х років. Його основна мета – створити спільний простір із дружньою атмосферою, не відхиляючись при цьому від основної концепції комплексу “Рейтарська Circle”. Три типи посадки на 45 місць з нержавіючої сталі, фанери та металу, два види спеціально розроблених стільців та лабіринт із перетікаючих радіальних транзитів об’єднали окремі зони у єдине ціле без перешкод та обмежень. 

Fresh Black. Фото: loft buro

Fresh Black. Фото: loft buro

Fresh Black. Фото: loft buro

 

Nikos, Belenko design studio

Номінація: Кафе

Nikos – ресторан грецької кухні в Одесі. Дизайн інтер’єру відтворений у ар-деко з бронзовими відтінками. Просторі зали з головним акцентом на стелі та кованими решітками створюють атмосферу елегантності та вишуканості.  

Nikos. Фото: надано Belenko design studio

Nikos. Фото: надано Belenko design studio

Nikos. Фото: надано Belenko design studio

Restaurant & Bar Design Awards – заснована у Великій Британії міжнародна дизайн-премія, яку присвоють за найкращі зразки архітектури й інтер’єру закладів харчування та відпочинку. 

 

 

Читайте також

Міжнародна премія Dezeen Awards оприлюднила лонгліст – туди потрапили українські проєкти

У португальському місті встановлять вуличні меблі з використаних масок

Спроєктуйте новий парк-лабораторію для Праги