Освітній холдинг IT Step придбав та модернізує Міжнародний ліцей Глобус в Києві

/ Україна /

На початку травня освітній холдинг IT Step завершив угоду по придбанню в рамках аукціону приватного Міжнародного ліцею “Глобус” у Деснянському районі Києва. Холдинг планує модернізувати навчальний заклад. Наразі ліцей оголошує набір учнів 1-11 класів на 2023/24 навчальний рік.

Ліцей “Глобус” був відкритий у 2013 році. Це міжнародний приватний навчальний заклад з поглибленим вивченням англійською та німецької мови. 

Нова команда планує зберегти адміністративний та педагогічний склад, провести його атестацію з подальшим навчанням та підвищенням кваліфікації. Крім того, команда буде посилена молодими педагогами-практиками в IT. 

Фото: освітній холдинг IT Step

“Перед IT Step стоїть задача поєднати 10-річний досвід “Глобуса” та наш 22-річний досвід взаємодії з дітьми та експертизу у навчанні IT. Для цього ми використаємо найкращі методики та підходи школи “Глобус”, його чудову матеріально-технічну базу, впровадимо IT-технології та методики навчання, і врешті решт інтегруємо ліцей в єдину освітню екосистему IT Step як ланцюг підготовки дитини від учня молодших класів до магістра в наших університетах”, – розповідає засновник IT Step, доктор педагогічних наук Дмитро Корчевський.

Фото: освітній холдинг IT Step

В навчальний процес будуть впроваджені IT-технології, до традиційних предметів будуть додані заняття з вебдизайну, програмування, велика увага буде приділена розвитку у дітей soft-skills та вивченню азів бізнесу.

Навчальні класи будуть дооснащенні сучасною комп’ютерною технікою. Буде введений електронний щоденник MyStat платформа для розвитку, моніторингу успішності, комунікації з адміністрацією школи, а кожен студент матиме персональний планшет.

Фото: освітній холдинг IT Step

Також планують впровадити електронні лабораторії, де проводитимуться експерименти з використанням окулярів віртуальної реальності, введена можливість для учня ставити оцінки викладачеві, а учні матимуть доступ до навчального контенту навіть без електрики та інтернету.

З осені також буде впроваджена гейміфікація навчального процесу за успішність учні заохочуються нагородами, що значно підвищує успішність учнів та мотивацію до навчання. Буде продовжено впровадження міжнародної кембридзької програми та участь у нових  європейських навчальних проєктах. 

Фото: освітній холдинг IT Step

В школі також є два басейни, спортивні та актові зали і тренажерний зал, власна кухня, триразове харчування.

 

 

Читайте також:

Проєкт реконструкції школи для українських дітей у передмісті Варшави від ZIKZAK Architects

Проєкт відновлення простору навколо Будинку культури в Охтирці від студенток-урбаністок: візуалізації

У Львові планують створити новий мікрорайон