Про це повідомляє пропагандистське видання ЛІЦ із посиланням на представницю адміністрації окупантів Інну Корнійчук.
“Україна” — це шестиповерховий і єдиний чотиризірковий готель в окупованому Луганську, який став візитівкою міста.
Його збудували одразу після звільнення Луганська від німецьких військ у 1944 році. Усі архітектурні та будівельні ідеї, а також художнє оформлення виконав архітектор Йосип Каракіс.
Тоді готель назвали “Жовтень” оскільки відкриття відбулося напередодні річниці Жовтневого перевороту. Російські окупанти досі використовують цю назву.
Зараз вони визначають балансоутримувача будівлі та планують його відновлення.
Читайте також:
McDonald’s біля станції метро «Лукʼянівська» відновив роботу після російської атаки
Греція долучиться до проєктів реставрації української культурної спадщини
