Один із найбільших світових виробників підйомного устаткування Otis покидає ринок росії

/ Технології /

Таким чином від подальшої співпраці з рф відмовляється чергова світова компанія. 

27 липня на сайті Otis оприлюднили заяву, в якій йдеться про продаж бізнесу в країні-терористці. 

“Після ретельного вивчення глобальних впливів і наслідків кризи та гуманітарної трагедії у Східній Європі, зважаючи на збої в ланцюгах поставок і здійснення монтажу, ми дійшли висновку, що право власності Otis на наш бізнес у Росії більше не є стійким, тому ми уклали угоду. з Ice Development для продажу 100% нашої частки”, – мовиться у повідомленні.

Виробник ліфтів ще у березні припинив приймати замовлення на нове обладнання та інвестувати в російський бізнес через повномасштабне вторгнення агресорки до України. 

Наразі очікують, що угода з продажу буде закрита найближчим часом. До слова, до активів Otis в рф входять завод з виробництва ліфтового обладнання у Санкт-Петербурзі потужністю до 7000 ліфтів на рік та сервісна мережа.

“Як і раніше, сподіваємося на відновлення миру та стабільності в регіоні. Ми продовжимо робити свій внесок у нинішні зусилля щодо надання підтримки та гуманітарної допомоги Україні. Російський бізнес виключено з прогнозу Otis на 2022 рік, як зазначено у нашому звіті про прибутки та збитки за перший квартал 2022 року”, – повідомляє компанія.

 

 

Читайте також

Торговий центр Ocean Plaza у Києві припиняє роботу 

Tram 2000. Вінниця збирається отримати 35 трамваїв зі Швейцарії

У Бучі за підтримки Угорщини розпочнеться перше будівництво після деокупації