Одеський зоопарк за вихідні відвідали близько 8 тисяч людей

/ Події /

Така кількість відвідувачів стала рекордною за всю історію звіринця.

Про це розповів директор установи Ігор Бєляков для видання Думская.

Одеський зоопарк в умовах війни тривалий час не приймав людей, однак, за словами очільника закладу, доки ситуація в місті відносно безпечна – ухвалили рішення про відкриття звіринця для загалу. 

Після цього туди лише за суботу й неділю завітали близько 8 тисяч людей.

“Ми вважаємо, оскільки відносно безпечно в Одесі – треба відкривати, треба дати людям якийсь заряд гарного настрою. У цей час треба емоційно підтримати. І людей прийшло дуже багато”, – каже він.

Возможно, это изображение (9 человек, люди стоят, на открытом воздухе и памятник)

Зоопарк почав приймати відвідувачів 26 березня. Фото: Ігор Бєляков

Наразі керівництво звіринця працює за звичним графіком – сім днів на тиждень з 9:00 до 18:00 (каса працює до 17:00). Крім того, команда слідкує за оперативною ситуацією і враховує усі складнощі. 

Як зазначає Ігор Бєляков, у ці тяжкі часи нині вдалось забезпечити зоопарк запасами їжі. Установу підтримують люди, які перераховують донати, а також європейські звіринці. Допомогу у вигляді сухого корму та ветеринарних препаратів отримали з Праги, Варшави, Берліна і Таліна. 

Черги охочих відвідати звіринець після відкриття. Фото: Думская

У квітні тут навіть планують відкрити акватераріум. Зараз у його приміщенні перебуває близько 500 кліток із домашніми улюбленцями, яких залишили одесити перед евакуацією.

Очільник закладу також додає, що тварини, хоч і чують звуки повітряної тривоги та роботи ППО, але їхню психіку вони не травмують.

“У нас тут чутно, як працює ППО. Особливо вночі. Але це віддалені звуки. Тварини поки що не знають про те, що війна. Вони, дякувати Богу, не відчули. Вибухів на території не було, раціон не змінився”, – стверджує він.

 

 

Читайте також

Картину Бенксі продали на аукціоні, аби підтримати дитячу лікарню “Охматдит”

Росія сплачуватиме контрибуції та репарації на відновлення України протягом десятиліть

Демонструвати російський символ війни Z відтепер незаконно в Німеччині