Одеська облрада судитиметься за оранжерею дачі Маразлі

Одеська обласна рада підготувала позовну заяву про розірвання договору купівлі-продажу будівель на Французькому бульварі, 85, в Одесі, відомих як дача Маразлі або будинок прийомів Одеської облради.

Про це пише Odessa Online.

В облраді заявили, що встановлено грубі факти невиконання суттєвих умов договору купівлі-продажу частини комплексу будівель, відчуженого у 2015 році, і що це завдає шкоди суспільству та може призвести до знищення пам’ятки архітектури.

«У зв’язку з викладеною Одеською обласною радою надіслано відповідну позовну заяву про розірвання договору купівлі-продажу будівель за Французьким бульваром, 85, та повернення їх у спільну власність територіальних громад Одеської області», — повідомили у пресслужбі.

Нагадаємо, раніше суд вже наклав арешт на будинки дачі Маразлі площею майже 1,3 тис. кв. м. та вартістю понад 130 млн. гривень. Вони були передані в управління АРМА.

Оранжерея дачі Маразлі на Французькому бульварі

За даними слідства, чиновники управління з майнових відносин Одеської обласної ради у липні 2015 року на аукціоні продали будівлі та споруди дачі Маразлі за заниженою більш ніж на 100 млн грн вартості. За цим фактом ведеться слідство у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 364 КК України.

Пам’ятник архітектури продали зареєстрованій на офшорну компанію фірмі ТОВ «Геродот», а восени 2019 року Одеська міськрада віддала цій же фірмі в оренду на п’ять років земельну ділянку на Французькому бульварі площею 1,9 га під дачею Маразлі.

Видання зазначає, що на момент проведення аукціону обласне управління майнових відносин очолювала Ольга Юрко, яка нині є депутатом Одеської облради від партії «Європейська Солідарність».

 

Фото на головній: sergekot.com

 

Читайте також:

Забудовник вимагає від архітектора будівлі “Квіти України” 300 тисяч гривень на судові витрати

У Чернівцях планують реконструювати Центральну площу: візуалізації

Палац графів Шенборнів на Закарпатті внесуть до реєстру нерухомих пам’яток України