Обмеження руху і червоні зони: як Відень бореться із хаотичним паркуванням електросамокатів

Міська влада Відня виділила 200 спеціальних паркувальних зон для електросамокатів, поза межами яких неможливо буде залишити свій транспортний засіб. 

Видання The Mayor повідомляє, що влада Відня ухвалила рішення про встановлення 200 спеціальних паркувальних зон для електросамокатів.

Паркувальні місця встановлять біля велосипедних станцій WienMobil. Вони будуть розраховані на 8-10 самокатів. Залишити свій трансопорт в радіусі 100 метрів навколо парковки буде неможливо.

За словами чиновників, якщо запаркуватися в спеціально відведеному місці буде неможливо, доведеться залишати свій транспорт за межами паркувальної зони на вулиці, між автомобілями. Такі міри мають звільнити тротуари, та застрахувати пішеходів від небезпеки.

Фото: SuperPedestrian

Деякі зони в місті матимуть обмеження на кількість самокатів до 500. А деякі зони зроблять червоними – якщо водій спробує туди заїхати, його електросамокат просто перестане працювати. Такі зони сконцентровані в основному біля лікарень, ринків та інших гарячих точок.

Окрім того, розробляється спеціальний застосунок для моніторингу розміщення і активності електросамокатів, щоб поліція краще слідкувала за дотриманням правил.

Фото на головній: City of Vienna

 

 

Читайте також:

У Копенгагені поліція їздитиме на електросамокатах

У Парижі проведуть референдум щодо заборони електросамокатів

В Ірпені відкрили першу в Україні малу електростанцію