Новорічну ялинку Харкова встановлять у метро

/ Україна /

Від традиційних святкувань відмовляться через війну.

Про це повідомив мер міста Ігор Терехов під час пресконференції.

«Ялинки, такої, як ми звикли, на площі Свободи не буде, бо йде війна, і ми повинні це розуміти. Утім, навіщо ми воюємо, якщо не можемо нашим дітям та деяким дорослим влаштувати Новий рік? Тому будемо робити так, щоб було безпечно. І ви побачите декілька цікавих речей», – зауважив посадовець.

Радіо Свобода з посиланням на слова Терехова під час національного телемарафону поточнює, що святкове дерево і новорічні заходи збираються встановити та провести саме у підземці.

«Було ухвалене рішення прикрашати ялинку на станції метро. Це є безпечно, і тому ми це робимо. Уже вчора ми завезли туди ялинку і будемо її прикрашати», – підсумував мер Харкова. 

Тим часом у Києві все-таки вирішили встановлювати головну ялинку країни. Святкове дерево будеш штучним, матиме висоту 12 метрів. Його прикрасять енергозберігаючими гірляндами, які будуть під’єднані до генератора (його після свят передадуть військовим).

Також використають іграшки минулих років, а 1000 куль синього та жовтого кольорів та 500 білих голубів надасть компанія “Глобал Декор”. На верхівці ялинки встановлять герб України. Нижню частину конструкції оформлять стендами зі стягами країн, які допомагають Києву під час війни.

 

 

Читайте також

У Києві вкотре вимагають зробити пішохідним історичний центр – петиція

Хроніки будівельного фронту. В очікуванні нового раунду битви за №5655

Власникам зруйнованого будинку на Жилянській запропонували переїхати на околиці – мешканці наполягають на відбудові