“Нові ідеї, що народжують майбутнє”. Презентація конкурсу для дизайнерів й архітекторів U-TOUCH

/ Дизайн /

17 січня 2023 у Києві відбулась презентація міжнародного конкурсу U-TOUCH, у межах якого оберуть кращі корпусні меблі для колекції 45 Concept від компанії GARDI.

Під час заходу українські архітектори, предметні дизайнери та меблевики дізналися про ідею та умови змагання, а також склад журі від кураторки Олександри Герасімової (Gerasimova Agency).

Окрім того, лайфхаками щодо способів пошуку натхнення як методології розробки проєктів поділився амбасадор бренду GARDI та IED, член журі, дизайнер Дмитро Новіков (Dmytro Novikov Design).

Також архітектор Юрій Кайгородцев / in.LAB Architects / in.LAB School / PLITOS показав презентацію про параметричний дизайн, нейромережі та reECO-тренд у архітектурі та дизайні.

Мета конкурсу U-TOUCH – надати можливість сміливим, амбітним і талановитим дизайнерам заявити про себе на всеукраїнському рівні та створити концепти для майбутньої колекції 45 Concept. Місія змагання – просування та популяризація українського предметного дизайну у світі. Участь є безкоштовною.

Виробник меблів GARDI оголошує міжнародний конкурс для дизайнерів та архітекторів

Конкурс складається з трьох номінацій:

  • U-TOUCH Living, 
  • U-TOUCH Bedroom,
  • U-TOUCH Bathroom. 

Головним призом у кожній категорії є разова винагорода 1000 євро. Усі проєкти-переможці та лауреати будуть взяті у виробництво компанією GARDI та складуть основу колекції 45 Concept, яку презентуватимуть на європейських меблевих виставках на стенді компанії GARDI у 2023 році. Перший реліз майбутньої колекції буде безкоштовно переданий до одного з центрів для ВПО в Україні.

INSPIRATION – головна ідея конкурсу U-TOUCH. Бо саме inspiration є методологією пошуку нових ідей, що народжує майбутнє. І на шляху пошуку дизайнерських ідей для конкурсу важливою є емпатія – вміння встати на бік кінцевого споживача, прийняти його очікування, відчути, чого саме він прагне, про що мріє.

Організатори U-TOUCH не обмежують фантазію конкурсантів, їх inspiration на цьому шляху. Проте, як у будь-якому дизайнерському конкурсі, важливим є дотримання технології виробництва. Умовою участі є використання у проєктах технологій крайковки фасадів під 45° F-TOUCH та J-TOUCH, що дозволяють відкинути використання додаткової фурнітури та зробити цілісні предмети з одного МДФ-листа.

Склад журі:

  1. Дизайнер Валерій Кузнєцов (Decorkuznertsov) – володар двох премій reddot.
  2. Архітектор Юрій Кайгородцев (in.LAB Architects / in.LAB School / PLITOS) – навчався у Zaha Hadid Architects, знається на параметричному дизайні, клієнтами студії є Mastercard, IQOS, Auchan.
  3. Дизайнер Дмитро Новіков (Dmytro Novikov Design) – амбасадор бренду GARDI та IED (закінчив Європейський інститут дизайну в італійському Туріні). Спеціалізується на транспортному, промисловому, предметному, графічному та бренд-дизайні.
  4. Архітектор Олег Волосовський (loft buro) – відомий багатьма комерційними та HoReCa проєктами в Україні і світі (ресторани CHI, “Остання Барикада”, Porto Maltese, предметний дизайн).
  5. Дизайнер Володимир Погорельчук – професор Харківської академії дизайну та мистецтв, залужений діяч мистецтв України, голова Харківського відділення Спілки дизайнерів України.

Ознайомитися з умовами конкурсу, обрати матеріали та фактури для робіт та відправити роботу можна тут.

Дедлайн отримання робіт: 31 березня 2023

Термін проведення конкурсу: січень-березень 2023.

Фінал відбудеться 7 квітня 2023.

 

Організатор: Gerasimova Agency

Медіа-партнер: Pragmatika

Партнер конкурсу: AGT plus

Фото: Андрій Посонський