Ностальгічний образ місцевих човнів: проєкт готелю з арочними навісами від GOA

Студії GOA та WJ розробили готель «Qushui Shanwan Boatyard Hotel» в китайському районі Вуцзянь. Архітектори надихалися традиційними човнами, що колись заходили в дельту річки Янцзи. 

Про проєкт повідомляє видання DesignBoom.

Проєкт готелю розробили в колаборації із сусіднім рестораном. Вони слугуватимуть зупинкою для туристів та місцем відпочинку для місцевих жителів.

Фото: In Between

«Цю територію було визначено як провідну пілотну територію для зеленого та інтегрованого екологічного розвитку в дельті річки Янцзи. Починаючи від 2020 року, регіон запустив серію планів відродження сільської місцевості, щоб сприяти розвитку сільського господарства, культури та туризму. У результаті готель Boatyard і ресторан Metasequoia Grove тепер становлять демонстраційну зону відродження сільської місцевості в Кушуй-Шаньвань», – розповідають в студії GOA.

Фото: In Between

Архітектура, прикрашена ефектними арками, нагадує ідилічну красу природної пристані. Команда архітекторів намагалася передати обриси тентів місцевих човнів у хвилястий дах, і таким чином вшанувати народну історію району.

Фото: In Between

Ефекту присутності у човні також надає зануреність готелю на 30 см у воду. Зокрема з вікон їдальні, яка розташована на першому поверсі, відкривається неперевершений вид на водойму.

Фото: In Between

Готель Qushui Shanwan Boatyard складається з трьох окремих зон: стійки реєстрації, кафе та бару, а також номерів. Арка кожного номеру верхнього поверху плавно переходить в арку нижнього, що створює гармонійну єдність і цілісність готелю.

Фото: In Between

“Поєднуючи живе село з природними пейзажами, готель Boatyard пропонує відвідувачам спокійну втечу від міського хаосу, занурюючи їх в обійми природи”, — підсумовує команда GOA.

 

 

Читайте також:

“Готель на дереві”: данська студія BIG створила готельний номер, в якому можна пожити серед птахів

Нульовий рівень викидів та повна енергонезалежність: Нью-Йоркська кліматична станція від SOM

Карпатська велич в архітектурному проєкті готелю від студії MAKHNO: візуалізації