Норман Фостер та One Works долучаться до створення генплану Миколаєва

Міжнародна архітектурна компанія One Works та Фонд Нормана Фостера залучені до створення перспективного генплану Миколаєва. 

Для цього One Works створила спеціальну команду, що працюватиме на безоплатній основі.

“Ми хочемо зробити свій внесок, використовуючи найкращі із наших навичок і знань, у визначенні генерального плану, який розглядає архітектурну та інфраструктурну реконструкцію міста, на якій ґрунтуватиметься така ж міцна соціальна реконструкція”, – заявив керуючий партнер One Works Джуліо Де Карлі.

Втримати мир і наздогнати мрію: Миколаївщина і Дніпропетровщина

Зокрема компанія нині співпрацює з цільовою групою UNECE, Фондом Нормана Фостера та владою Миколаєва у кількох тематичних напрямках:

  • транспорт,
  • інфраструктура,
  • зелена та водна система,
  • соціальне житло,
  • промисловий/виробничий розвиток.

На цих аспектах базуватимуть подальший аналіз і визначення стратегій, які стануть основою для нового генплану розвитку міста.

“Зелене” місто та центр освіти: стали відомі деталі Генплану Харкова від Фостера

До слова, до роботи над перспективним генланом Миколаєва вже залучено Департамент міського планування Політехнічного університету Мілана, експерти з цифрових перетворень міст Municipia, ExSUF – Центр передового досвіду Женевської хартії ООН, Liuc – Libera Università di Castellanza тощо, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Мешканців Миколаєва просять долучитись до створення нового Генплану міста 

Як зазначає пресслужба Миколаївської міськради, паралельно проводиться соціологічне дослідження думки городян щодо створення генерального плану.

 

 

Читайте також

“Вітрила, щит або пам’ятка”: варіанти реконструкції Миколаївської ОДА від loft buro

Данія допоможе відбудовувати Миколаїв після перемоги України у війні

У Миколаєві з’явилася перша зупинка-укриття