“Немає аналогів в Україні”. На Закарпатті відкрили новий спорткомплекс, який облаштовували 10 років

/ Архітектура /

Ідеться про критий спорткомплекс зі спортивною залою та басейном на території колишньої школи-інтернату, а нині наукового ліцею, що розташований в Ужгороді.

Про це на офіційній фейсбук-сторінці повідомляє Закарпатська обласна рада.

“Спортивну споруду почали зводити ще у 2013 році. Левову частку витрачених на об’єкт коштів під ці потреби виділяли депутати облради з бюджету краю. Сьогодні нарешті вихованці цього навчального закладу провели перше заняття у обладнаній за міжнародним зразком спортивній залі”, – розповідають у дописі.

В спорткомплексі планують проводити змагання різних рівнів. Зал обладнаний сучасним покриттям, стільчиками для глядачів та електронним табло. Також облаштували нові роздягальні з душовими кабінками й басейн (25х11м).

“10 років ми мріяли про відкриття цього закладу. Однак, спочатку епідемія COVID-19, а відтак – війна завадили здійснитися запланованому… Дуже важливо, що відтепер учням спортивного напрямку не доведеться шукати зали для тренувань. А нам – буде не соромно показати такий комплекс іноземним партнерам”, – прокоментував голова Закарпатської облради Володимир Чубірко. 

Загальний бюджет комплексу становив понад 30 мільйонів гривень.

 

 

Читайте також

В Ірпені оголосили переможців архітектурного конкурсу з відбудови зруйнованих об’єктів

У Житомирі запрацював перший в Україні приватний сміттєпереробний завод

Оголосили архітектурний конкурс на кращий проєкт житлового кварталу з собором у Рівному