За кілька днів вдалось закрити збір для українця, який пожертвував фермою заради знищення окупантів

/ Події /

Під час наступу на Київщину 25 лютого російські військові захопили ферму Олександра Кривошея, розташовану на північ від Києва, в селі Козаровичі.

Там чоловік вирощував зернові і розводив тварин, однак за місяць окупації росіяни з’їли понад сотню баранів – половину всієї череди господарства. За нагоди Олександр навів артилерію ЗСУ на власний склад, хоч і розумів наслідки, розповідають у БФ Keep Going. 

Унаслідок обстрілу згоріли дах будівлі, посівний матеріал і робоча техніка, однак найважливішим, за переконаннями Олександра, було те, що окупанти повинні були відступити.

“Тоді ніхто з нас не думав про наслідки. Головне було прогнати ворога”, – каже він.

Унаслідок ракетного удару постраждав склад, де зберігалась техніка і врожай. Скріншот: відео Keep Going

Після деокупації Київщини чоловік зміг знайти сили, щоби почати відновлювати господарство з нуля й навіть організувати цьогоріч посівну – насіння взяв в борг, техніку позичив, а нині збирає врожай. 

Однак перед чоловіком постав іще один виклик – склад, у якому він зберігав все, що вродило, був серйозно пошкоджений й потребував відновлення даху. Із цим вирішили допомогти благодійники – наприкінці серпня розповіли історію підприємця й відкрили збір коштів. 

Монтаж нової покрівлі коштував 600 тисяч гривень. Менш ніж за тиждень небайдужі українці спромоглись зібрати навіть більше. Сума коштів, які задонатили, склала майже 680 тисяч гривень.

 

 

Читайте також

Реконструкція площі Перемоги у Вінниці передбачатиме облаштування місця пам’яті загиблих внаслідок ракетного обстрілу

Фахівці з покращення відкритих просторів безкоштовно навчатимуть втілювати урбанпроєкти у селах

Зірка “Абатства Даунтон” озвучив історію зруйнованих культурних пам’яток Харкова – відео