Про подію розповіла на свой сторінці у Фейсбук Ольга Сумська, яка активно намагається зберегти каштан.
“І це після того, що ми особисто напередодні домовились з паном Федором Андрощуком, директором музею, що він готовий нас підтримати!”, – наголошує вона.
Наразі директор відмовлється спілкуватися особисто, апелюючи до комунікації через юристів та офіційні листи.
Нагадаємо, київські активісти та депутати організували збір на суму 50 тисяч гривень. Ці кошти були зібрані і мали піти на лікування хворого каштана. Про це попередньо було домовлено з керівництвом музею.
Читайте також:
Киян закликають допомогти врятувати 90-літній каштан на Пейзажній алеї
Харківський екоактивіст закликає місцеву владу припинити кронування дерев