Натхненний бульбашками. Соу Фудзімото спроєктував центр для відвідувачів легендарного будинку шампанських вин у Франції

Японський архітектор створив проєкт сучасного павільйону на території Реймського будинку шампанських вин

Як повідомляє DesignBoom, Соу Фудзімото розробляє “Nicolas Ruinart Pavilion” для відвідувачів найстаршого будинку шампанських вин у Франції — у Реймсі. 

Сучасна будівля, що охоплює площу 1400 квадратних метрів, буде зводитись із каменю і деревини. Фасад прикрашатиме градієнтне скло, що має плавний перехід від прозорого в нижній частині до шумного білого кольору у верхній. Зазначається, що архітектор надихався виглядом піни шампанського, яка підіймається у келисі, проєктуючи зовнішній вигляд будівлі.

Фото: afaziaarchzine

В центрі павільйону Соу Фудзімото розмістив нову рецепцію Maison Ruinart. В приміщені буде багато вільного простору, що дозволить легко переміщуватися серед різних зон — від лаундж-зони до барної стійки, або від магазинів з шампанським до тераси. 

“Ця прозора будівля, що випромінює світло, призначена для того, аби приймати гостей, які відчуватимуть себе наче в скринці із коштовностями. Вона втілює в собі Будинок Ruinart, як нащадка історії із білосніжними вапняними стінами, та водночас, представника сучасності із витонченим дахом привідкритої форми” – каже Соу Фудзімото.

Екологічна відповідальність

“Nicolas Ruinart Pavilion” розміщений на території, що включає в себе 5 тис. кв.м. лісу. Під самим комплексом розташовані вапняні шахти. Відвідувачі мають змогу споглядати аллеї із доглянутих дерев та історичні будівлі 19 століття. Архітектор прагнув вдало поєднати традиції та сучасні форми.

Фото: afaziaarchzine

Аби не порушити красу та унікальність навколишньої природи, під час будівництва буде використовуватися макимально проста конструкція із натуральних матеріалів. Вигнутий «зелений» дах самостійно охолоджуватиме приміщення, а віконний матеріал поглинатиме сонячне світло. 

Проєкт планують реалізувати до знакової дати — трьохсотріччя будинку Maison Ruinart у 2029 році.

 

 

Читайте також:

В Японії хочуть знести модерністську гімназію архітектора Кензо Танге

“Безпечний простір”. Концепт реконструкції харківської школи, яку зруйнувала російська ракета, від IK Architects

Проєкт “Зелений гай” в Дніпрі від харківських архітекторів отримав відзнаку Спілки архітекторів: візуалізації