“Нас не почули”. Смарт-Холдинг буде судитися через арешт активів

Смарт-Холдинг вирішив судитися з Україною через арешт активів, бенефіціаром яких держава вважає підсанкційного олігарха Вадима Новинського.

Як йдеться в заяві Смарт-Холдингу, дії СБУ і Міністерства юстиції України є “цілковитим беззаконням, де немає жодних правових підстав щодо висунутих звинувачень”.

“Нас не почули. Беззаконні дії продовжилися… Ми заявляємо, що будемо захищати свої права в судах різних юрисдикцій”, – йдеться в заяві.

Група також заявила, що через неможливість продовжувати операційну діяльність змушена звільняти людей. “Ми не робили цього навіть на тимчасово окупованих територіях, і продовжували сплачувати зарплатню. Сьогодні нам не залишили іншого вибору”, – йдеться в заяві.

Нагадаємо, 4 травня СБУ наклала арешт на приховані активи Новинського на понад 10,5 млрд грн. Служба безпеки України вважає, що Новинський намагався вивести бізнес з-під санкцій, перереєструвавши його на кіпрські трасти.

Серед арештованого майна, зокрема, 20-поверховий готельний комплекс Park Inn by Radisson Kyiv Troyitska у центрі столиці, морський торговий порт «Очаків», приміщення агрохолдингу «Верес» і ТЦ по всій Україні.

 

Читайте також:

Київська прокуратура наклала арешт на пивоварню Шульца

СБУ арештувала майно ексміністра освіти часів Януковича Дмитра Табачника

ВАКС конфіскував частку ТРЦ Ocean Plaza у російського олігарха