Найбільш популярна у країнах Балтії історична садиба відмовилась приймати туристів із рф

/ Світ /

Йдеться про Пакруойський маєток у Литві.

Про це повідомляє видання DELFI.lt. 

Власники маєтку, який має найбільший попит серед туристів у країнах Балтії, від 12 серпня вирішили не пускати російський туристів на історичний об’єкт. Пакруойську садибу щороку відвідують сотні тисяч людей зі всієї Європи. 

“Ми не хочемо, щоб росіяни насолоджувалися створеними нами цінностями, користувалися красою та дізнавалися про історію, яка була в минулому і яку ми створюємо щодня. Поки одні тішаться поїздками, відпочинком та розвагами у Литві, їхні співвітчизники підривають, вбивають і знищують не лише мешканців України, а й культурні цінності цієї країни. Нам не потрібні криваві гроші російських туристів”, – говорить представник архітектурної пам’ятки Гедрюс Клімкявічюс.

Джерело фото: Inlithuania.eu

Пакруойський маєток наголошує, що обмеження для росіян можуть запровадити й інші культурні та туристичні об’єкти Литви, а також готелі, ресторани, державні та приватні організації.

Утім, відвідати садибу зможуть ті громадяни рф, які доведуть, що вони постраждали від путінського режиму й отримали посвідку на проживання в ЄС.

 

 

Читайте також

Росіянам заборонили відвідувати Венсенський замок біля Парижа

Чеський бізнесмен викупив для України трамваї, хоча Острава обіцяла передати їх безкоштовно

Coca-Cola відновить дитячий садок у селі на Київщині