“Нагальне ремонтуємо, все інше – на потім”: на Одещині посилять контроль за витратами на дороги

В Одеській області посилять моніторинг за витратами державних коштів на ремонти доріг.

Про це повідомляє голова Одеської ОВА Олег Кіпер.

Він попросив очільників міських і районних адміністрацій переглянути плани закупівель і віднайти внутрішні резерви для відбудови і допомоги армії.

“Дороги, де є нагальна потреба-ремонтуємо, а все решта: клумби, плитка, лавочки і подібне – залишаємо на потім”, – зазначає він.

Він також повідомляє, що незабаром буде проведений фінансовий аудит всіх закупівель здійснених або запланованих структурами ОВА та районними адміністраціями Одеської області.

Після проведеної перевірки усі необовʼязкові тендери будуть скасовані, а гроші, виділені на них, перенаправлені на військові потреби, відбудову зруйнованої агресором інфраструктури та допомогу ВПО.

 

 

Читайте також:

У Києві оголосили тендери на будівництво нових розв’язок – кошторис дорівнює бюджету Тернополя

Скандальні тендери: прибирання зачиненого аеропорту, шкільні мати, флагшток за 5 млн гривень

“Обурливі тендери”: в київські укриття закупили барабани, овочерізки та пательню