Нагадує політ світлячків: у Нідерландах створили новий безшумний феєрверк

/ Події /

Нідерландська студія дизайну Roosegaarde створила феєрверк під назвою Spark. Особливість розробки полягає у тому, що вона схожа на хмару з безлічі світлових частинок, які вільно пересуваються у повітрі й не шкодять навколишньому середовищу.

Spark може витати в повітрі протягом кількох годин й абсолютно не видає шуму, зазначають розробники. 

За словами засновника студії Roosegaarde Даана Розегарде, на концепцію створення феєрверку його спонукало бажання переосмислити традиційні підходи до використання піротехнічних виробів, а також повітряних куль та конфетті.

Такий вигляд має феєрверк Spark. Фото: Roosegaarde

Такий вигляд має феєрверк Spark. Фото: Roosegaarde

Такий вигляд має феєрверк Spark. Фото: Roosegaarde

Такий вигляд має феєрверк Spark. Фото: Roosegaarde

Під час запуску Spark дійство нагадує політ світлячків або ж галактику із тисячами зірок. Феєрверк створений виключно з органічних матеріалів, які біологічно розкладаються протягом кількох годин і можуть світитися навіть під час дощу. Автори концепту називають це “поєднанням світла, вітру і магії”.

Вперше Spark презентують загалу на саміті благополуччя для соціальних змін, що триватиме протягом 1-3 червня в іспанському місті Більбао. Тут хмару розміром 50х30х50 метрів запускатимуть щодня ввечері у місцевому парку Донья-Касільда-де-Ітуррісар.

 

 

Читайте також

Мей Маск закликала підтримувати українські модні бренди

“Маріяполіс”: у Львові відкрили третє модульне містечко для переселенців

Проєкт “Добробат” шукає добровольців для відновлення українських міст