На Житньому ринку провели толоку – фото

Волонтери зібрались на толоку, щоб прибрати на території столичного Житнього ринку. 

Про це повідомила дослідниця архітектури модернізму та монументального мистецтва Ельміра Еттінгер.

“Вчора ми провели толоку на Житньому ринку. Домивали те, що не було зроблену у попередню не нашу толоку. Ми змили графіті зі скла. Зазвичай цим не заморочуються і просто зафарбувати усе, навіть панорамні вікна. Змили графіті з книгою і скотч від афіш попередніх заходів”, – зазначила Еттінгер.

Фото: Богдана Кузнєцова
Фото: Богдана Кузнєцова
Фото: Богдана Кузнєцова

До активістів долучилася клінінгова компанія InWhite, представники якої самі написали Ельмірі Еттінгер із пропозицією допомогти.

“Вони помили другий поверх і колишнє кафе. Зробили це безкоштовно і я їм шалено за цю ініціативу вдячна, бо самі не змогли б”, – йдеться в повідомленні.

Фото: Богдана Кузнєцова
Фото: Богдана Кузнєцова
Фото: Богдана Кузнєцова

Також вона нагадала, що цими вихідними Житньому ринку виповнюється 45 років.

 

 

Читайте також:

На ВДНГ стартувало будівництво Терапевтичного саду для ветеранів

«Залиште її на місці»: місцева влада Брюгге закликала туристів не красти бруківку

У Нюрнберзі збудували яскравий житловий квартал навпроти колишніх нацистських трибун