На війні загинув екскурсовод і реставратор історичних дверей Сергій Міронов

/ Україна /

Чоловік пішов добровольцем на фронт захищати Україну від окупантів.

Сумну новину 17 листопада повідомив Кіндрат Дармограєнко.

“Сьогодні усі шанувальники прогулянок Києвом із великим сумом схилили голови, дивлячись на перший сніг. Адже з ним прийшла жахлива звістка про загибель Сергія Миронова. Для більшости Він був відомий як vanishing_kyiv, або просто Ваніш. Друже, дякую за те, що показав, розказав, куди зводив і чим поділився, за все”, – йдеться у дописі.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Исчезающий Киев (@vanishing_kiev)

Сергій Міронов мав власний блог, водив екскурсії Києвом, писав книги та відновлював старі двері.

Депутатка Київської міської ради Ксенія Семенова згадує:

“Реставруючи двері, він збирав навколо себе зграйку небайдужих мешканців під‘їздів і власних підписників. Але з ким не міг порозумітися, так це із комунальниками. Як то без дозволу двері реставрувати!”.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Исчезающий Киев (@vanishing_kiev)

“Сергій любив Київ, вивчав його деталі, історію, днями просиджував в бібліотеках, вишукуючи й співставляючи історичні дані, лазив по заброшках в пошуках свідчень історій, займався міською археологією й складав це в один великий пазл Київської мозаїки. Я ще не зустрічала більш захопленої людини. Всім цим він щиро ділився з усіма охочими на своїх прогулянках, які тривали по 4-5 годин, бо ніхто не хотів розходитися та відпускати Сергія”, – так описує Героя його знайома Альона Дєньга.

Сергій Міронов пішов захищати Київ від початку повномасштабного вторгнення росії, служив у 241 бригаді територіальної оборони столиці. У листопаді під час боїв на Донбасі Сергій, захищаючи побратимів, отримав поранення, від яких помер в шпиталі.

 

 

Читайте також

“Був першим і ніколи не проявляв страху”. На війні загинув активіст Роман Ратушний

“Герої не вмирають!”. Через війну загинув талановитий архітектор із ХША

Голова ГО “Парк Осокорки” загинув від куль російських окупантів