На український будівельний ринок зайде забудовник із США

Американський забудовник Wasatch Group планує побудувати в Україні житловий комплекс та близько 600 модульних будиночків.

Про це заявив засновник компанії Делл Лой Хансен під час зустрічі із президентом України Володимиром Зеленським.

Як було зазначено, Wasatch Group у партнерстві з благодійною організацією To Ukraine With Love планує у 2023–2024 роках побудувати в Україні, на Київщині, 600 повністю мебльованих модульних будинків для людей, чиї домівки були зруйновані внаслідок війни.

Делл Лой Хансен презентував Володимиру Зеленському й проєкт багатоквартирного житлового комплексу “Містечко Хансена”, головна ідея якого полягає у створенні великої громади для людей похилого віку, ветеранів війни, удів, сиріт і людей з обмеженими можливостями. Проєкт передбачатиме центри медичного й емоційного догляду, а також фізіотерапію, арт-терапію та інші необхідні послуги.

Фото: Офіс президента

“Це містечко зможе замінити кілька дитячих будинків сімейного типу, зруйнованих під час війни. Ми знаємо, що понад 100 таких закладів були зруйновані, і питанням їх відновлення опікується перша леді України Олена Зеленська”, – зазначив Делл Лой Хансен.

Також він розповів президенту про ініціативу побудови в кількох регіонах України житлових будинків для людей похилого віку, які залишилися без домівки.

Глава держави та засновник Wasatch Group обговорили можливість участі американського забудовника у зведенні нових, сучасних реабілітаційних центрів для ветеранів війни, якому держава всіляко сприятиме.

 

 

Читайте також:

Тільки три з 22 постраждалих під час окупації обʼєктів Ірпеня отримали умови для відновлення

На Lviv Urban Forum архітектори і урбаністи представили бачення відбудови Маріуполя

archimatika показала, яким буде зруйноване село Посад-Покровське після відбудови