На території пивзаводу Шульца зведуть мечеть, школу та музей: візуалізації

В Деміївці на місці колишнього пивзаводу планують збудувати кримськотатарський культурно-освітній комплекс на 5000 тисяч осіб.

Про проєкт повідомляється на сайті Фонду Національного Добробуту Криму.

“У місті Київ планується побудувати комплекс, котрий буде громадським, культурним, соціальним, освітнім та духовним центром кримських татар та мусульман України в цілому”, – йдеться в повідомленні.

Так, відповідно до плану буде збудовано школу для дітей з Криму та України, в якій вчитимуться мінімум 200 учнів, 50 місць з котрих будуть пансіонного типу.

Ілюстрація: Фонд національного добробуту Криму

Ілюстрація: Фонд національного добробуту Криму

Територія комплексу загальною площею 30 000 км.м., передбачає зведення мечеті, що розрахована на 5000 осіб. В будівлі передбачено жіночу зону та приміщення для мам.

Також на території побудують культурно-діловий центр з музеєм кримських татар, бібліотеку, конференц залу, приміщення для різних гуртків, кафе та магазини в національному стилі.

Також у Фонді спростовують інформацію про те, що будівлі колишнього пивзаводу Шульца розбирають.

Фото: корпус колишнього пивзаводу Шульца

“Жодних демонтажних чи інших робіт на території не проводиться. Низка повідомлень про це — неправдиві. Нашою організацією дійсно планується будівництво культурного центру на зазначеній території”, – зазначили у Фонді.

Наразі ведуться перемовини з департаментом містобудування міста Києва, аби затвердити ескізний проєкт комплексу в новому генеральному плані столиці.

 

 

Читайте також:

“Безпечний простір”. Концепт реконструкції харківської школи, яку зруйнувала російська ракета, від IK Architects

Румунія призупиняє діяльність російського центру культури і науки у Бухаресті

У садибі Дмитрієва хочуть створити Музей архітектури з реабілітаційним центром для військових