На Соломʼянці збудували ТРЦ замість спортмаданчиків та планують ввести його в експлуатацію

Приватне підприємство "Росток" на вулиці Вацлава Гавела збудувало ТРЦ та готується здати його в експлуатацію, однак заявлених спортивних майданчиків не облаштували.

Про це повідомила депутатка Київради Ксенія Семенова.

“У 2020 році Росток під приводом укріплення підпірної стінки ДК вирішив ще й ТРЦ збудувати. На місці спортивних майданчиків. Після протестів громади і кількох кримінальних проваджень і арештів ділянки Росток зробив хід конем – в проектну документацію додали спортивні майданчики на даху”, – зазначає пані Ксенія.

Наразі ТРЦ вже побудували без футбольних полів і намагаються ввести в експлуатацію. Водночас ДІАМ у введенні в експлуатацію відмовляє через невиконання умов проєкту.

Своєю чергою компанія “Росток” відреагувала на цікавість громади запуском “інвестиційного проєкту”. Йдеться про здачу в оренду покрівлі ТРЦ площею 3500 м.кв. на безкоштовній основі впродовж наступних 7 років задля облаштування там тенісних кортів.

“Ми обіцяли громаді майданчик – ми його зробимо. Нехай не так швидко і легко, як планувалось, але він буде. Функціонування майданчика розпочнеться після завершення військового стану, коли Компанія Росток зможе забезпечити безпеку перебуваючих на покрівлі людей”, – зазначає компанія у своєму дописі у Фейсбук.

Фото: Ксенія Семнова

Нагадаємо, в брошурах, які роздавали представники “Ростка” у 2020 році місцевим мешканцям, йшлося про футбольно-тенісне поле загального доступу, а не лише про тенісні корти.

 

 

Читайте також:

Поліція відкрила кримінальне провадження щодо будівництва аквапаркінгу на Прирічній

“Таємниче зникнення маскарону”: з будинку-памʼятки архітектури збили історичний барельєф

Київ витратить 93 млн гривень на демонтаж корпусу заводу “Більшовик”