На росії більше не видаватимуть книги Ернеста Гемінґвея

/ Події /

Автор книги "Ернест Гемінґвей. Артефакти з життя" та розпорядник літературної спадщини письменника Майкл Катакіс разом з фондом Hemingway Foreign Rights Trust зупиняють співпрацю з російськими видавництвами.

Про це повідомляє “Видавництво Старого Лева”.

“Я переконав видавництво Simon & Schuster не продавати книги в росію і не вести з ними жодних справ. Я і надалі припинятиму стосунки з будь-якою нацією, яка зараз підтримує росію, з будь-якої причини чи обґрунтування… Це не дуже багато, я знаю, однак це щира заява. Я беззастережно підтримую народ України не тільки словами, а словами і діями”, – зазначає Каткіс у листі до “Видавництва старого Лева”.

Майкл Катакіс. Автор біографічної праці “Ернест Гемінґвей. Артефакти з життя”. Фото: Нікіта Мєкєнзін та “Видавництво Старого Лева” / inspired.com.ua

Також письменник сповіщає, що йому прикро через невиконання умов Будапештського меморандуму та небажання Заходу закрити небо над Україною.

Варто зазначити, що Ернест Гемінґвей знаний у світі як автор глибоких антивоєнних праць, зокрема “По кому подзвін” та “Прощавай, зброє!”.

 

 

Читайте також

На європейському радіо щогодини лунатиме українська музика

У Миколаєві демонтують білборди, щоб зробити з них протитанкові “їжаки”

За допомогою трактора викради танк рф: у світі набирає популярності нова онлайн-гра