На пляжах Марселя запустили застосунок для захисту жінок від домагань

Муніципалітет Марселя запустив цього літа застосунок, який допомагає жінкам на пляжі повідомляти про випадки сексуальних домагань одним натиском кнопки.

Виданння The Mayor повідомляє, що пристрій вперше випробували на місцевому фестивалі.

Інструмент під назвою «Safer Plage» (Безпечніший пляж) має на меті підвищити відчуття безпеки для жінок і зменшити кількість набридливих взаємодій на піщаній смузі цього літа.

Додаток має три кнопки залежно від рівня загрози для жертви. Вони називаються: «Мене турбують», «Мене переслідують» і «Я в небезпеці». Натискання кнопки посилає сигнал одному з дюжини менторів, присутніх на пляжі. Додаток використовує геолокацію, яка спрямовує посередника до людини, яка потрапила в біду.

Застосунок “Safer Plage”

У найгіршому випадку поліція теж може втрутитися, хоча цього літа це сталося лише раз. Загальна мета ініціативи — присоромити та викрити кривдника, давши зрозуміти, що така поведінка неприйнятна.

«Safer Plage» уже завантажено понад тисячу разів, і його послуги можуть розширитися наступного року, включивши більше пляжів і навіть мережу громадського транспорту.

Розробка програми заснована на тривожній статистиці, яка показала, що кожна третя жінка зазнавала будь-якої форми домагань на пляжі, а 55% жінок бояться залишатися там на самоті та радше займатимуться чимось іншим.

 

 

Читайте також:

В Португалії на пляжах почнуть штрафувати за гучну музику

Штрафи і обмеження: як європейські міста долають величезний наплив туристів

“Ніякого сексу на пляжі!”: у Нідерландах закликають нудистів вгамувати свою хіть