На Півночі Франції вартість квитків на потяги знизили всього до 1 євро

Французький залізничний оператор SNCF випустив на ринок тисячу квитків за ціною всього 1 євро на літо. Ціни доступні для регіонального сполучення TER Hauts-de-France у Північній Франції.

Тарифи за 1 євро дійсні лише для поїздок з 1 до 27 серпня. Квитки за спеціальними цінами можна придбати в касах на вокзалах регіону, а також на сайті SNCF.

Hauts-de-France – це регіон, що простягається на північ від Парижа до кордону з Бельгією. У цьому регіоні також є узбережжя Ла-Маншу, що з’єднує Північне море з Атлантичним океаном.

Тут також розташоване місто Лілль, а також історичні міста Ам’єн і Аррас, які зберігають фламандський колорит в архітектурі та стилі життя. Для любителів історії в цьому регіоні є пам’ятники, що зберігають пам’ять і сліди Першої світової війни, окопні бої якої в основному відбувалися саме тут.

Фото: Depositphotos

Анонсовані пільги на проїзд залізницею фінансує обласна рада. Подібні правила також застосовуються в Окситанії на півдні Франції, але лише для людей віком до 26 років і для поїздок з 14 липня до 15 серпня.

До літа наступного року уряд Франції планує запровадити єдиний квиток для всіх поїздів Intercités, поїздів TER і автобусів.

За даними міністерства транспорту, поїзди Intercités перевозять близько 12 мільйонів людей на рік. Французькі високошвидкісні поїзди TGV використовуються набагато частіше; однак вони не будуть доступні для майбутніх власників молодіжних перепусток.

 

 

Читайте також:

У Луврі вперше за останню декаду проходить виставка експонатів з України

Грецький Тілос став першим островом у світі з нульовими відходами

Українська студія ZIKZAK Architects взяла участь у виставці ARCHIbusiness у Венеції