На одній із найпопулярніших набережних в Еміратах облаштують гігантські звивисті громадські простори

Шанхайська архітектурна студія 100architects презентувала проєкт Winding Breeze, завдяки якому набережну Beach Corniche в Абу-Дабі планують перетворити на громадський осередок для місцевих жителів і туристів.

Архітектури пропонують “оживити” рекреаційну піщану зону системою “жвавих” доріжок, що звиваються вздовж набережної та містять невеликі відпочинкові майданчики. Усередині них створять розважальні, спортивні та ігрові простори, пляжні споруди, а також ресторани та кафе, пише Dezeen.

Архітектурна концепція громадського простору на набережній Beach Corniche. Візуалізація: 100architects

Усі об’єкти, які передбачаються у проєкті, будуть розташовані просто неба. Завдяки спіралеподібній формі архітектурної інсталяції на береговій лінії утвориться новий мікроклімат.

Відпочинкова зона буде розділена на окремі простори завдяки хвилястим доріжкам. Візуалізація: 100architects

Отриманий простір міститиме затінений парк і пляжну доріжку, з якої відкривається панорамний вид як на пляж, так і на місто. Крім того, новий громадський простір сприятиме пішохідному сполученню з міським поселенням через дорогу, яка зараз відокремлена від узбережжя.

Новий громадський центр буде повністю відкритим, однак розбудована інфраструктура хвилястих доріжок дозволить створити оновлене затінене середовище. Візуалізація: 100architects

Такий вигляд матиме одна із рекреаційних зон. Візуалізація: 100architects

“Концептуальна пропозиція має на меті сміливу архітектурну реалізацію того унікального відчуття морського бризу, що пестить шкіру, коли ви прибуваєте у відпустку до спеціально створеного туристичного місця”, — коментують в архстудії 100architects.

За їхніми словами, такий рекреаційний комплекс зможе стати проєктом не лише державного, а й міжнародного значення, та приваблювати туристів із різних країн.

 

 

Читайте також

У Києві будуть створювати “водні сади”

В Іспанії відкрили найбільшу у Європі сонячну електростанцію

Зелений дах обов’язковий! У Празі запровадили нову будівельну норму