Про це повідомляє Київський еколого-культурний центр.
“Без жодних погоджень на острові Оболонський, який входить до регіонального ландшафтного парку “Дніпровські острови”, знищена бульдозерами одна з найбільших у місті популяція червонокнижних рослин — півників сибірських”, — зазначають у КЕКЦ.
За їхніми словами, замість квітів посадили звичайну газонну траву.
Наразі екозахисники проводять екологічний аудит острова, після якого підготують звернення до прокуратури.
Читайте також:
Територію нової рекреаційної зони на Оболонському острові підтопило після зливи
У столичних парках встановлюють мішки для поливу молодих дерев
Ukraїner анонсував вихід книги про сучасну велокультуру в Україні
