На місці будинку в Маямі, що трагічно обвалився, зведуть новий за проєктом Zaha Hadid Architects

Zaha Hadid Architects оприлюднила проєкти розкішного житлового будинку з басейном зі скляним дном в Маямі, який зведуть на місці будівлі, що трагічно обвалилася 2021 року. Тоді внаслідок катастрофи загинули 98 осіб.

Як пише Dezeen, Zaha Hadid Architects оприлюднили два можливих проєкти для ділянки, розроблені на замовлення забудовника DAMAC International, який придбав земельну ділянку у 2022 році.

Візуалізації: Zaha Hadid Architects

Візуалізація проєкту показує дві дещо різні версії 12-поверхового кондомініуму, що розділений на два масиви. Блоки будуть з’єднані басейном зі скляним дном. Як видно на візуалізаціях, басейн буде повністю прозорий.

Візуалізації: Zaha Hadid Architects

Обидва дизайни мають схожу естетику з вигнутими балконними звисами та великими скляними просторами. Нова споруда включатиме 57 резиденцій – майже вдвічі менше, ніж попередня будівля.

Візуалізації: Zaha Hadid Architects

Зазначимо, що обвалення 12-поверхового кондомініуму Champlain Towers South в Маямі, який було зведено 1981 року сталося в ніч проти 24 червня 2021 року.

Фото: з відкритих джерел

Загинуло 98 осіб, ще 14 вважаються зниклими безвісти. Причиною трагедії назвали неналежне обслуговування бетонної конструкції.

 

 

Читайте також:

Snøhetta спроєктувала повністю енергонезалежну школу в Норвегії

В Берліні побудують новий житловий квартал з виставками і галереями

Традиції дерев’яного будівництва: у фінському місті Еспоо зведуть нову будівлю міської адміністрації