На маршрути Києва вийдуть три нових трамваї

У межах програми “Міський громадський транспорт України” Київ отримав три нових трисекційних низькопідлогових трамваї.

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник. Кожен вагон розрахований на 59 посадкових місць. Загальна пасажиромісткість одного такого трамвая складає 260 осіб.

За словами Миколи Поворозника, новий громадський транспорт відповідає вимогам безбар’єрності, а також має кліматичну установку з кондиціонером в кабіні водія та в салоні.

95% деталей цих трамваїв виготовлено в Україні та сертифіковано за міжнародними стандартами ISO. До кінця 2023 року столиця отримає 20 трамвайних вагонів зі 100% низьким рівнем підлоги виготовлених ТОВ “Татра-Юг”, каже Микола Поворозник.

Передбачається, що нові транспортні одиниці розширять мережу тих трамваїв, які місто отримало раніше, й що вже курсують лівобережною мережею столиці.

Нові трамваї, що нині прямують маршрутами лівобережної частини Києва. Фото: Татра-Юг

Проєкт “Міський громадський транспорт України” фінансується коштом Європейського інвестиційного банку. Він спрямований на поліпшення інфраструктури громадського транспорту в українських містах й, зокрема, на прискорення переходу до більш енергоефективного та екологічного транспорту.

 

 

Читайте також

У Бородянці почали облаштовувати перше модульне містечко

Дослідники винайшли піну для охолодження будівель, яка може замінити кондиціонери

У Бородянці почали облаштовувати перше модульне містечко