На Львівщині облаштовують ще одне модульне містечко

/ Події /

У рамках соціального проєкту Leo States Ukraine тимчасове житло встановлюють у селі Хоросно. Для меблювання його приміщень використали дизайнерські рішення студії Varenycia Group.

Меблі для будинків, які доставили із Туреччини, виготовили на базі виробництва кухонь Prosta у кооперації з фондом “Фундація Друзів України”, повідомляють розробники.

“У перші тижні ми побачили, як переселенці прибувають до прихистків, і в яких умовах вони там перебувають. Ми хотіли, щоб у людей були мінімальний можливий комфорт, адже люди й так вже фізично та психологічно виснажені”, – розповідають автори проєкту.

Дизайнерське рішення передбачає комфорт, мінімалізм та функціональність. Фото: Varenycia Group

У тимчасових помешканнях для вимушених переселенців встановлюють двоярусні ліжка, робочі простори та місця для приготування їжі

У приміщеннях є окрема зона для приготування їжі. Фото: Varenycia Group

До слова, Varenycia Group запропонувала кілька варіантів використання матеріалів – ДСП та фанера. Як зазначають розробники, кожен із них має свої переваги. 

Зокрема, ДСП зручний тим, що з ним швидко працювати: легко збирається й не потребує подальшої обробки поверхні. Фанера ж – більш екологічна, волого- та зносостійка, її легко збирати та можна виготовляти як на станках ЧПУ, так і за допомогою звичайних інструментів.

Деякі з меблів є розкладними та мають декілька функцій. Фото: Varenycia Group

Раніше повідомляли, що до виробництва меблів Varenycia Group долучилась австрійська компанія Fundermax. Представники підприємства передали 1 700 квадратних метрів ДСП-плит безкоштовно, що зменшує вартість всього проєкту на 70%.

 

 

Читайте також

Компанія Starlink стала офіційним оператором в Україні

Запорізька компанія показала, який вигляд матиме “народний електромобіль” зі швидкою заміною акумуляторів

Для відновлення столичної багатоповерхівки на Лобановського доведеться розібрати верхні поверхи