На Львівщині незабаром може розпочатись будівництво містечка для переселенців Sich 

/ Архітектура /

Вартість проєкту оцінюють в 10 млн доларів. 

Про це повідомляє Tvoemisto.tv з уточненням, що містечко на 1000 переселенців можуть облаштувати у Дрогобичі.

Нині БФ Hope UA разом із партнерами розглядають варіанти трьох земельних ділянок, розповідає співзасновник фонду Володимир Беньо. Найбільш пріоритетною для реалізації задуму вважають ділянку на Львівщині, у Дрогобичі, площею 1,2 га.

“Наразі у партнерстві з низкою інших фондів залучили близько 3 мільйонів доларів, які можуть бути використані для початку будівництва. Проте, поки не буде всієї суми у розмірі 10 мільйонів доларів, повного старту не відбудеться. Нам зараз важливо залучити повністю кошти для фінансування. Знаємо, що є фонди, які мають частини сум для такого будівництва. Загалом наша мета зараз – знайти ті фонди, які мають гроші та готові вкластися у проєкт”, – каже він.

У містечку для переселенців Sich будуть мешкати близько 1000 людей. Зображення: БФ Hope UA

Нині для реалізації проєкту вдалось залучити близько $3 млн із $10 млн необхідних. Зображення: БФ Hope UA

Беньо сподівається розпочати зведення будинків в 2022 році, аби в наступному – вже можна було поселити людей. Перевагу надаватимуть тим, хто втратив дім та рідних, зокрема вагітним, вдовам, людям похилого віку, родинам захисників. 

Якщо вдасться знайти всі необхідні кошти, тоді помешкання для переселенців будуть безкоштовними. Також частину з них можуть надати задарма, а решту – продати. 

Розробники стверджують, що в межах проєкту Sich прагнуть створити “місто в місті”. Зображення: БФ Hope UA

Розробники так описують проєкт Sich – “це житловий комплекс, збудований за принципом “живи, працюй, відпочивай” або “місто в місті”. Назва походить від козацької Січі – це окрема екосистема, яка сама себе забезпечує. У комплексі мають бути 4-поверхові будинки з 1-3-кімнатними квартирами, а також обов’язкова інфраструктура першої потреби – супермаркет, аптека, дитячий центр чи садочок, школа, амбулаторія, кафе, коворкінг, салони краси, ЦНАП тощо”.

 

 

Читайте також

“Це буде ідеальний старт”. Слава Балбек про стан пілотного проєкту RE:Ukraine у Бучі

Охочих запрошують взяти участь в архітектурному конкурсі “Відбудуємо приватні будинки мешканців Київщини разом”

Австрійський архітектор спроєктує артцентр в Ірпені