На Львівщині капітально реконструюють колишній гуртожиток, аби заселити переселенців

/ Події /

У місті Стебник здійснюють капітальну реконструкцію покинутої п'ятиповерхової будівлі гуртожитку, де після закінчення ремонтних робіт будуть проживати переселенці.

Про це повідомляє Дрогобицька міська рада.

У гуртожитку, який не використовували понад 20 років, облаштують 32 квартири. Чотири із них будуть однокімнатними, ще 28 – двокімнатними. До помешкань проведуть нові інженерні комунікації та забезпечать усіма необхідними умовами для життя. Передбачається, що оселі у гуртожитку будуть здавати під ключ. 

“Двокімнатні квартири матимуть роздільні санвузли: окремо умивальник з туалетом і окремо душова кабіна. У житлових кімнатах у чистовому варіанті мають пошпаклювати та пофарбувати стіни, у санвузлах — покласти плитку, на підлогу постелити ламінат”, – каже керівник “Еко Тепло Дрогобич” та генеральний підрядник Іван Демко.

Також проєкт передбачатиме повну реконструкцію фасаду будинку та капремонт його крівлі. На це Дрогобицька міська рада вже виділила один мільйон гривень. 

Завершити облаштування споруди планують до кінця серпня. Після цього в гуртожиток селитимуть внутрішньо переміщених осіб.

 

 

Читайте також

Dom Odbudowy Ukrainy: Польща запровадила ініціативу для захисту та відновлення архітектурної спадщини України

Старовинну хатину на Вінничині перетворять на Музей народних ремесел

У Львові збудують школу з облаштованим бомбосховищем і басейном