Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.
За даними слідства, обвинувачені заволоділи бюджетними коштами на загальну суму понад 42 мільйони 500 тисяч гривень на ремонті автомобільної дороги Р-19 Фастів-Митниця-Обухів-Ржищів (Київська область).
Підрядники внесли неправдиві відомості до активів виконаних робіт.
Наразі обвинувальні акти щодо службових осіб підприємства-підрядника та провідних інженерів скеровано до суду. У кримінальному провадженні заявлено позови в інтересах держави про відшкодування майнової шкоди, завданої кримінальним правопорушенням.
Читайте також:
Під час ремонту Південного мосту розікрали майже мільйон гривень
На Оболоні планують відремонтувати ще один шляхопровід за 288 млн гривень
У Києві під виглядом ремонту розбирають фундаменти палацу Кирила Розумовського