На Київщині під час ремонту дороги вкрали 42,5 млн гривень

У Києві судитимуть підрядників та працівників служб автомобільних доріг, які вкрали 42,5 мільйона гривень під час ремонту  дороги у Київській області. 

Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.

За даними слідства, обвинувачені заволоділи бюджетними коштами на загальну суму понад 42 мільйони 500 тисяч гривень на ремонті автомобільної дороги Р-19 Фастів-Митниця-Обухів-Ржищів (Київська область).

Підрядники внесли неправдиві відомості до активів виконаних робіт.

Наразі обвинувальні акти щодо службових осіб підприємства-підрядника та провідних інженерів скеровано до суду. У кримінальному провадженні заявлено позови в інтересах держави про відшкодування майнової шкоди, завданої кримінальним правопорушенням.

 

 

Читайте також:

Під час ремонту Південного мосту розікрали майже мільйон гривень

На Оболоні планують відремонтувати ще один шляхопровід за 288 млн гривень

У Києві під виглядом ремонту розбирають фундаменти палацу Кирила Розумовського